MUCİZE YÖNTEM HIZLI KARIN KASI YAPMAK İÇİN

erkeklerde ve kadınlarda karın kaslarını ortaya çıkaran 5 kural
Birçok erkek ve kadın sporcu antrenörlerine karın kaslarına sahip olmak için en iyi egzersizin hangisi olduğunu veya hangi yiyecekleri yemesi gerektiğini veya karın egzersizlerinde ana hareketlerinin neler olduğunu öğrenmek istiyorlar.
bu soruları cevaplamak için şu 10 kurala uyun ve karnınız altı olsun:
1- mekik Yatar ve düz bir zeminde oturur Karın kaslarını altı parçaya ayırmak için iyi hareketler:
mekik karın kaslarına baskı uygular, ancak örneğin yapılan araştırmaya göre başka birçok ana ve faydalı hareket vardır San Diego Üniversitesi'nde Karın altındaki pilot hareket, yatarak ve düz bir yüzeyde oturmaya göre karın kaslarına% 210'a kadar daha fazla baskı uygular.
2-plank:
Tüm ağırlığınızı ayak parmaklarınıza ve önkollarınıza ve dirseklerinize verin. Vücudunuzu düz tutun; başınız ve sırtınız aynı hizada olmalı. Karın kaslarınızı sıkarak bu pozisyonda en az 15-20 saniye kadar sabit durmalı ve birkaç set halinde hareketi tekrarlamalısınız
3-Hanging Leg raises; 
işte en iyi karın hareketlerinden biri. Hayalini kurduğunuz adonislere kavuşmanın en etkili yolu. Yapması zor da olsa emeklerinizin karşılığını fazlasıyla verecek.
Başlangıç seviyesinde ki sporcular için yapması zordur. Bir süre mekik ve crunch hareketleri yapıp karın kaslarınızı güçlendirdikten sonra bu egzersizi yaparak bir üst seviyeye çıkabilirsiniz.
İlk denemelerde ayaklarınızı tam olarak uzatmak yerine dizlerinizi kırıp karnınıza doğru çekebilirsiniz.
Çok daha ileri seviyelere ulaştığınızda ise ayaklarınızı tamamen yukarı kaldırabilir, kalçanızı kullanarak ayaklarınızı sağa sola döndürebilir ve adonis kaslarınıza yoğunlaşabilirsiniz.
4-Şeker ve unlu mamul en buyuk duşmanınız:
unutmayalımki kas her ne kadar gelişsede üzerindeki yağ belirgin miktarda azalmazsa yinede gözukmez o yuzden tatlı ne varsa yok denecek kadar besin sepetimizden siliyoruz ayrıca unlu mamulden en az kaslarımız ortaya çıkana denk uzak duruyoruz sonrasında yağlanma durumumuza göre ufak kaçamaklar yapabiliriz.
5-ay çiçek yağına veda:
tabiki yediğimiz yağı değişmek zorundayız hem bize ve kalbimize yaptığı kardiovaskular ters baskılar için hem ince deri ve temiz bir kan değerleri için ay çiçek yağından zeytin yağına geçmeliyz dostlar.
icon
mevlanakapı mahalle kalburcu mehmet cami sokak no A.2 fatih istanbul 05512681111-02125292096 ARIA NUTRITION