L-glutamine aria nutritiın 300 gram

L-glutamine aria nutritiın 300 gram

129,00 TL
SKT :
01.2024
aria nutrition Glutamin, yoğun egzersiz veya maraton koşusu anlarından sonra kas iyileşmesini hızlandırdığı bilinmektedir. Ek, hücrelerinize su ve tuz çeker, böylece onları sulu ve daha yoğun tutar. Kas büyümesi için glutamin, bir protein yapı taşı olduğu için çok etkilidir. Çalışmalar ayrıca glutaminin kas ağrısını gidermek için de etkili olduğunu kanıtlamıştır. Koşu veya sıkı bir antrenmandan sonra kişi yorgunluk ve kaslarında ağrı hissederse, bir glutamin takviyesi rahatsızlığı gidermeye yardımcı olabilir. Birçok insan kas büyümesi için ne zaman glutamin tüketeceği konusunda şaşkındır. Kas inşa etmek için glutamin almanın en iyi zamanı, verimli besin emilimi için genellikle bitirdikten 30 dakika sonra bir antrenmanın hemen ardındandır. Yoğun bir antrenmandan sonra vücudunuz amino asitlere bol miktarda ihtiyaç duyar ve antrenman sonrası takviye aldığınızda vücut tarafından hızla emilir. Vücut geliştiriciler ve sıkı antrenman yapan sporcular, kasları onarmaya yardımcı olma yeteneği nedeniyle glutamin takviyesi içerir.
aria nutrition Glutamin, yoğun egzersiz veya maraton koşusu anlarından sonra kas iyileşmesini hızlandırdığı bilinmektedir. Ek, hücrelerinize su ve tuz çeker, böylece onları sulu ve daha yoğun tutar. Kas büyümesi için glutamin, bir protein yapı taşı olduğu için çok etkilidir. Çalışmalar ayrıca glutaminin kas ağrısını gidermek için de etkili olduğunu kanıtlamıştır. Koşu veya sıkı bir antrenmandan sonra kişi yorgunluk ve kaslarında ağrı hissederse, bir glutamin takviyesi rahatsızlığı gidermeye yardımcı olabilir.
Birçok insan kas büyümesi için ne zaman glutamin tüketeceği konusunda şaşkındır. Kas inşa etmek için glutamin almanın en iyi zamanı, verimli besin emilimi için genellikle bitirdikten 30 dakika sonra bir antrenmanın hemen ardındandır. Yoğun bir antrenmandan sonra vücudunuz amino asitlere bol miktarda ihtiyaç duyar ve antrenman sonrası takviye aldığınızda vücut tarafından hızla emilir. Vücut geliştiriciler ve sıkı antrenman yapan sporcular, kasları onarmaya yardımcı olma yeteneği nedeniyle glutamin takviyesi içerir.
Yoğun egzersizden sonra glutaminin emilmesi kas protein sentezini arttırır. Egzersiz yaparken kas liflerinde çok sayıda mikro yırtılma meydana gelir. Glutamin almak, yırtık kasları onararak ve daha fazla kas hasarını önleyerek vücut geliştirmeye fayda sağlar.
aria nutrition Glutamin, protein sentezi ile doğrudan bağlantılı olduğu için vücut geliştirmeye çeşitli şekillerde fayda sağlar. Bu, ek glutamin depolarının, kasınızın enerji için vücudunuz tarafından tüketilmesini önleyeceği anlamına gelir. Bu, yoğun egzersizler ve eğitim sırasında yaygın bir sonuçtur. Glutamin, yoğun bir egzersiz seansından sonra Iyileşme Sürecini hızlandırabilir .
Yoğun bir egzersiz ayrıca kas ağrısına neden olur ve hareket alanınızı sınırlar. Kas ağrıları için glutamin bu sorunu engelleyecek ve daha hızlı iyileşmenize yardımcı olacaktır. Glutamin ayrıca vücudunuzdaki büyüme hormonlarının üretimini arttırdığı bilinmektedir. Bu süreçte, glutamin nihayetinde kas büyümesini destekleyecektir.
aria nutrition glutamin Kas hücresi hacmini ve kas gelişimini destekler
Glutamin, tükenmiş glutamin seviyelerini yeniler
Bağışıklık sistemini güçlendirir
Bağırsak Sağlığını Destekler
Glutamin vücut geliştirmeye önemli ölçüde fayda sağlar: vücut geliştiriciler ve atletler, jimnastik sporcuları ve fitness tutkunları gibi zorlu faaliyetlerde bulunanlar ödüllerini alabilir. Ek, bu aktivitelerden sonra kasları ve dokuları hızla onarabilir ve daha verimli bir şekilde güç kazanmanıza yardımcı olabilir
L-glutamine aria nutritiın 300 gram Yorumları
CAPTCHA
bedrihan - 2021/10/04 :
güzel bir glutami önerim tam ölçek almayınız fazla gelit
reşit asimov - 2021/10/03 :
hızlı kargo ve hediyeler için teşekkürler umarım yakında güzel bir izolat whey de yaparsınız onuda hep ucuza sizden temin ederiz
Benzer Ürünler
Nutrend Whey Protein  900g

Nutrend Whey Protein 900g

239,00 TL
249,00 TL
Olimp Creatine Monohydrate Powder Aromasız 250g

Olimp Creatine Monohydrate Powder Aromasız 250g

125,00 TL
Olimp Iso Plus Isotoniic Drink Limon 700g

Olimp Iso Plus Isotoniic Drink Limon 700g

115,00 TL
Olimp R-Weiler Shot 60ml x 20 Ampul

Olimp R-Weiler Shot 60ml x 20 Ampul

279,00 TL
Olimp Nockout Bubble Blow 305g

Olimp Nockout Bubble Blow 305g

249,00 TL
Olimp Vitamin Mineral Multiple Sport 60 Kapsül

Olimp Vitamin Mineral Multiple Sport 60 Kapsül

145,00 TL
Olimp Gold Omega 3 Sport Edition 120 Kapsül

Olimp Gold Omega 3 Sport Edition 120 Kapsül

169,00 TL
179,00 TL
Olimp Platinum Ginseng 60 Kapsül

Olimp Platinum Ginseng 60 Kapsül

tükendi
90,00 TL
Nutrend Whey Protein  2250g

Nutrend Whey Protein 2250g

489,00 TL
Olimp Beta Alanine Carno Rush 80 Tablet

Olimp Beta Alanine Carno Rush 80 Tablet

99,00 TL
icon
mevlanakapı mahalle kalburcu mehmet cami sokak no A.2 fatih istanbul 05013269332-05512681111-02125292096 ARIA NUTRITION