Powertech 5Power Whey Protein

5 POWERTECH SACHE PROTEİN
 
 
En saf formda hidrolize whey proteinden elde edilmiştir. Üretimde en son teknoloji ürünler kullanılmıştır. Kolayca çözünür, yağ içermez, hazırlamak için sadece su ilave etmeniz yeterlidir. Ürün yoğun kas antrenmanları yapanların ve aktif insanların beslenmelerini desteklemek amacıyla geliştirilmiştir. Proteinler kasların korunmasını ve gelişmesini destekler, kas yıkımını engellemeye yardımcı olur.
 
 
 
Yüksek oranda BCAA içerir. BCAA’lar kaslarda yoğun olarak bulunur ve kasların çalışması ve protein sentezlemesi için hayati öneme sahiptirler. Whey Protein yağ ve laktoz içermediği gibi çok az miktarda karbonhidrat içerir. Düşük karbonhidratlı diyet yapanlar için ideal bir protein kaynağıdır, içerisinde neredeyse hiç karbonhidrat ya da şeker yoktur.
 
 
 
Hidrolize whey protein sabah ve antrenman sonrası kullanım için çok uygundur çünkü hızlıca emildiği için kaslara ihtiyacı olduğu besin desteğini sağlar ve kasların iyileşmesini hızlandırarak, gelişmelerine de yardımcı olur.
 
 
 
Powertech Whey Protein kas kuvvetini ve hacmini desteklemek amacıyla dizayn edilmiştir. Vitamin & Mineral kompleksi ile güçlendirilmiştir.
icon
mevlanakapı mahalle kalburcu mehmet cami sokak no A.2 fatih istanbul 05512681111-02125292096 ARIA NUTRITION